KONTAKTY

Jiří Stejskal s.r.o.
U Cukrovaru 1767
688 01 Uherský Brod
tel: +420 572 632 847
napište nám
Email prodejna: prodejna@podlaharstvistejskal.cz 


 

Všechny informace a vizualizace na webových stránkách jsou nezávazné
a mají informativní charakter.


O nás
O nás

Firma Stejskal Jiří  byla založena v roce 1990 a dnes patří mezi největší dodavatele podlahových krytin a bytového textilu ve Zlínském kraji.

Nabízíme zásobu 10.000 m2 koberců a podlahovin na prodejní a skladové ploše o rozloze 950 m2 ve vlastním areálu. Umožňujeme objednávky všech typů podlahovin podle vystavených vzorků v rozsahu asi 3200 ks. Zabýváme se nejen prodejem, ale i montáží podlahovin – od koberců, parket, plovoucích podlah, až po PVC podlahoviny,vinylové dílce, rigid, linolea a korek. Patříme mezi největší dodavatele podlahovin a podlahářských prací v regionu. Výhradně zásobujeme materiálem okolní podlaháře. Nabízíme také bytový textil, ložní soupravy, záclony a garnýže, zdravotní matrace a polštáře, tapety, stropní polystyrénové podhledy a mnoho dalších interiérových doplňků. Zabýváme se i obšíváním koberců, šitím záclon a vyšívání ručníků.

Zákazníkům vycházíme vstříc s nejrůznějšími novinkami, slevami nebo také se zajímavými dárky pro dobré zákazníky. Dále nabízíme i možnost zakoupení dárkových poukázek na zboží i služby.

Na základě odborných a praktických znalostí a zkušeností provádíme odborné konzultace a poradenství s investory a zákazníky. Mnoho získaných certifikátů a oprávnění k profesionální montáži všech systémů v oblasti podlahových krytin v minulosti zaručuje mnoholeté zkušenosti a velmi vyhledávanou kvalitu prací.

Zde uvádíme některá oprávnění na kladení elektrostaticky vodivých podlahovin, certifikát na lepení MARMOLEA, proškolení a oprávnění na systémy:

  • UZIN
  • THOMSIT I. + II. Stupně
  • THERMOFIX
  • BONA
  • E. F. P. FLOOR PRODUCTS – plovoucí podlahy
  • TARKET, SOMMER – LINOSOM
  • LOBA PRODUKT – TRAINING
  • KAHRS DESIGN PARQUET

 

Certifikáty:

Účastníme se také projektu "Odborné praxe pro mladé do 30 let ve Zlínském kraji"

MzMwZmU2