KONTAKTY

Podlahoviny - Stejskal s.r.o.
U cukrovaru 1767
688 01 Uherský Brod
tel: +420 572 632 847
napište nám
Email prodejna: info@podlaharstvistejskal.cz 


 

Všechny informace a vizualizace na webových stránkách jsou nezávazné
a mají informativní charakter.


Podlahy / Forbo

Nechte se inspirovat našimi podlahami k vytvoření bohatšího životního prostředí

Přírodní Marmoleum

Marmoleum® je přírodní designová podlaha, dostupná v široké paletě barev a vzorů. Ale je také dostupná v různých formách: Materiál je k dispozici v pásech dvoumetrové šíře. Dekorativnějšího vzhledu může být dosaženo s kolekcí Dual. Marmoleum® ve čtvercích. Produkt Marmoleum® Click v podobě plovoucí podlahy se snadnou pokládkou díky klik systém také nabízí mnoho kombinací.

Marmoleum® v pásech nabízí inspiraci ve vyváženém výběru barev nejnovější kolekce. Přírodní produkt v pásech dvoumetrové šíře vám pomůže vytvořit váš domov.

Přírodní plovoucí podlaha Marmoleum® Click je HDF deska opatřená z rubu korkovou vrstvou, jejíž vrchní vrstvu tvoří materiál Marmoleum®. Vyrábí se v lamelách 90 x 30 cm (7 kusů v krabici činí přibližně 1.89 m2) a čtvercích 30 x 30 cm (7 kusů v krabici činí přibližně 0,63 m2). Lamely a čtverce jsou k dispozici v 21 barevných odstínech, které se dají snadno kombinovat pro vytvoření vaší vlastní jedinečné podlahy.

Čtverce Marmoleum® Dual se vyrábí ve 30 barvách. Rozměry jsou 33.3 x 33.3 cm nebo 50 x 50 a nabízí neomezenou možnost tvorby vlastního jedinečného vzhledu, zvláště v kombinaci s dekorativními doplňky dodávanými pro tento produkt.ZTA2Nj